Regionalny Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży- tu możesz szukać pomocy w kryzysie.

Kochani Rodzice i Uczniowie.

W tym trudnym czasie, pamiętajcie - zawsze służę Wam pomocą. Jeśli chcecie porozmawiać, poradzić się, poszukać pomocy- jestem do Waszej dyspozycji.

Czasem jednak, może być tak, że chcecie porozmawiać z kimś obcym. Rozumiem to.

Od 20 kwietnia, działa Regionalny Interwencyjny Telefon Zaufania dla dzieci i młodzieży. Na telefony czekają specjaliści: psychologowie, psychoterapeuci, osoby specjalizujące się w interwencjach kryzysowych. Można również napisać wiadomość, używając aplikacji Snapchat i Messenger.

Zapamiętajcie numer 726 611 611 (w godz. 12-20)

Snapchat i Messenger - wystarczy wpisać pogadajmytutaj (od godz. 20 do północy)

Telefon ma być odpowiedzią i wsparciem w sytuacjach kryzysowych, które narastają wśród wielu młodych osób w okresie pandemii #koronawirus.

Regionalny Interwencyjny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży ...

Działalność regionalnego interwencyjnego telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży finansuje samorząd województwa łódzkiego poprzez Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi.

O działalności interwencyjnego telefonu opowiada p. T. Bilicki:

Zachęcam do korzystania w trudnych sytuacjach, choć mam nadzieję, że nie będziecie mieć takiej potrzeby.