Zajęcia 108: Wędrówka po Unii Europejskiej- ćwiczenia funkcji poznawczych i czytania ze zrozumieniem.

Dzień dobry Kochani Uczniowie:_
 Na ostatnich zajęciach przypomnieliśmy sobie najważniejsze informacje o Unii Europejskiej. Obiecałam Wam podróż, więc szykujcie się, zapraszam na wirtualną wędrówkę po krajach Unii Europejskiej.

Oto mapa interaktywna, która pozwali Wam dowiedzieć się więcej o Unii Europejskiej. Dzięki niej zwiedzicie całą Europę, będziecie mogli  dowiedzieć się m.in.: jakimi potrawami delektują się Czesi, jaka dyscyplina sportu jest najpopularniejsza na Słowacji i kto był najsławniejszym malarzem w Holandii!

Udanej podróży.  Klikajcie i zwiedzajcie.

(źródło: strona internetowa UE)

Mam nadzieję, że bezpiecznie powróciliście z swojej podróży. Do zobaczenia na następnych zajęciach.

Jeśli chcecie, może wydrukować sobie karty pracy, dla utrwalenia nazw państw i stolic europejskich

lub rozwiązać wykreślankę: