Zajęcia 44: Majowa łąka. Rozwijanie motoryki małej i sprawności manualnej.

Dzień dobry Kochani Uczniowie:)

Podczas ostatnich zajęć rewalidacyjnych zachęcałam Was do wycieczki na majową łąkę. Mam nadzieję, że udało Wam się wybrać na spacer w jakąś cichą okolicę? Dzisiaj chciałabym zaprosić Was do wspólnego malowania wiosennej łąki.

Spróbujcie wykonać wybraną przez siebie pracę plastyczną. Potrzebujecie farb, kartonu i paru sztuczek. Instruktaż do  wykonania pięknych prac, znajdziecie w filmikach:

1. Majowa łąka:

2. Kolorowa łąka:

3. Stemplowana łąka:

Wybraliście sposób malowania? To zabierajcie się do pracy:) Jestem ciekawa efektów. A może gotowy obrazek podarujecie mamie w prezencie z okazji jej zbliżającego się święta?

Życzę Wam dobrej zabawy:)

PS. Jeszcze praca domowa. Jeśli nie byliście na spacerze na wiosennej łące, to wybierzcie się koniecznie w weekend. Wydrukujcie kartę małego detektywa i spróbujcie odnaleźć na łące wskazane żyjątka.