Kapsuła Czasu o wirusie, który nosił koronę w 2020 roku.

Dzień dobry Kochani Uczniowie:)

Znalazłam dziś w Internecie bardzo ciekawy pomysł,którym chciałam się z Wami podzielić. To, co się dzieje teraz w Waszym życiu, jest na prawdę wyjątkowe. Pandemia covid- 19, izolacja, zamknięte szkoły, spacery w maseczkach, na pewno przejdą do historii. Pewnie Wasze dzieci będę się o tym dziwnym czasie uczyć na lekcjach:) Fajnie by było zostawić dla nich ślad tej historii- kapsułę czasu, z której będą mogli się dowiedzieć, jak to kiedyś bywało:)

Zachęcam Was do wydrukowania pamiętnika z czasów pandemii: "Kapsuła Czasu o wirusie, który nosił koronę w 2020 roku", opracowanego przez panią M. Dziadkowiec. Poświęćcie chwilkę, wypełnijcie kolejne strony, aby w przyszłości móc spojrzeć na nie ponownie. Przedstawiam kilka pomysłów na wykorzystanie tego pamiętnika. Możecie:

• wklejać tutaj zdjęcia z czasu izolacji,
  • wklejać artykuły z lokalnych gazet,
  • prowadzić dziennik,
  • dodać swoje arcydzieła, które stworzyliście wraz z rodziną w czasie izolacji,
  • dodawać informacje o sobie i swojej rodzinie, zwierzątkach domowych,
  • a może macie swój własny pomysł ?

Zachęcam Was do spisania swojej historii o koronawirusie. Chętnie obejrzę wykonane przez Was "pamiętniki". A może po powrocie do szkoły, wspólnie zakopiemy nasze kapsuły czasu na boisku szkolnym, aby kiedyś odkryli je Wasi rówieśnicy z przyszłości?!